ALIŞVERİŞ

 

Sipariş Verebilmek İçin Üye Olmam Gerekiyor mu?   

 Elifstil.com ‘dan sipariş verebilmek için birkaç dakikanızı alacak bir üyelik işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Sepetime Ürünleri Nasıl Ekleyebilirim?

Satın almak istediğiniz ürünü sepetinize eklemek için öncelikle rengini ve bedenini seçiniz. Daha sonra sepete ekle butonuna tıklayınız. Ürün sepetinize eklendiğinde sepet pop-up’ı açılır. Farklı ürünlere göz atarak alışverişe devam edebilir veya sepetinizdeki ürünlerin satın alma işlemine geçebillirsiniz. Sitemizde dilediğiniz zaman sağüst köşede bulunan sepet ikonuna tıklayarak sepetinizde bulunan ürünleri görüntüleyebilirsiniz.

 

 Sepetimdeki Ürünleri Nasıl Satın Alabilirim ?

  Siparişi tamamla butonuna tıkladığınız da karşınıza üye girişi yapabileceğiniz ve üye değilseniz üye olabileceğiniz bir ekran çıkacaktır. Dilerseniz üye olmadan alışveriş yapabilirsiniz, ancak sitemizdeki avantajlardan yararlanabilmek için üye olmanızı tavsiye ediyoruz.


Siparişimin Onaylandığını Nasıl Anlayabilirim ?  

  Siparişiniz alındığında başarıyla gerçekleştiğine dair uyarı mesajı GSM numaranıza gönderilir. Ayrıca kayıtlı e-posta adresinize sipariş bilgileriniz gönderilmektedir.


Siparişim Seçmiş Olduğum Bir Adrese Yönlendirilebilinir mi ?

Siparişinizi seçmiş olduğunuz bir adrese yönlendirebiliriz. İş, aile, arkadaş yada komşu adresleri gibi.

Siparişinizi tamamlarken lütfen teslimat adresini belirtiniz. Alternatif bir adres belirtilmediği sürece siparişiniz fatura adresine teslim edilecektir. Üzülerek belirtiriz ki siparişiniz kiralık posta kutularına yapılmamaktadır.


Siparişim Onaylandıktan Sonra Değişiklik Yapabilir Miyim ?

  Ne yazık ki siparişiniz onaylandıktan sonra siparişinizin bir kısmı ya da tamamı ile ilgili değişiklik yapamamaktayız. Ancak siparişinizi iptal edip yeni sipariş oluşturabilirsiniz. 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR