Hangi kargo firması ile çalışıyorsunuz?

 

Siparişleriniz MNG Kargo aracılığı ile sizlere ulaştırılmaktadır.

 

Siparişim kaç gün içerisinde bana ulaşır?

 

Teslimatlar bulunduğunuz adresin il, ilçe, köy ya da kasaba gibi yerleşim konumunuza göre 1 – 5 iş günü arasında değişiklik göstermektedir.

 

Vermiş olduğum sipariş hangi zaman diliminde teslim edilir?

 

Siparişleriniz MNG Kargo tarafından cumartesi, Pazar ve resmi tatiller hariç 09:00-18:00 arasında sistemde tanımladığınız teslimat adresine ulaştırılmaktadır. Teslimat olarak şube adresi belirttiyseniz şubeden bireysel olarak kargonuzu teslim alabilirsiniz.

 

Kargom gelmiş ama adresimde yoktu ne yapmalıyım?

 

Siparişiniz MNG Kargo ile teslimat adresinize getirildiğinde, adresinizde bulunmamanız durumunda kargo yetkilisi tarafından, siparişinizi en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakılır veya sms ile bilgi verilir. 3 (gün) içerisinde şubeye giderek ürünü teslim almazsanız paketiniz kargo şirketi tarafından www.elifstil.com’a iade edilir. Daha sonra yetkili kişi sizi arayarak isteğe bağlı olarak tekrar gönderim sağlanır.

 

Bulunduğum bölgede kargo firması hizmet vermemektedir sipariş verebilir miyim?

 

Türkiye’nin her noktasına ürün teslimatı yapılabilmektedir. Bulunduğunuz yerde kargo acentesi mevcut değil ise Mobil Bölgelerden belirli günlerde ürünlerinizin teslimatı gerçekleştirilir.

 

Kargo ücreti ne kadar? Her ürün için ayrı ayrı kargo ücreti öder miyim?

 

MNG Kargo için ödeme bedeli 10 TL’dir. Almış olduğunuz tüm ürünler tekbir kargo bedeli olarak hazırlanır. Tüm siparişiniz için tek bir kargo bedeli ödersiniz.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR