İADE PROSEDÜRÜ

 

Siparişiniz size ulaştığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde kargo firmasına teslim etmeniz gerekmektedir. Satın aldığınız ürünler için Hediye çeki / Bakiye ya da ücret iadesi telep edebilirsiniz. Paket tarafımıza ulaştığı gün itibari ile 7 ile 10 iş günü arasında iade tutarınız tarafınıza aktarılacaktır.

- İade işlemlerinde kargo ücreti alıcıya ait olup anlaşmalı olduğumuz MNG kargo ile yapacağınız karşı ödemeli gönderimlerde kargo bedeli sipariş tutarınızdan düşülerek ücret iadesi yapılmaktadır.

- Size gönderilen ürün ya da ürünlerde hata/kusur/deformasyon bulunması halinde sipariş tutarınız eksiksiz olarak tarafınıza aktarılacaktır.

- Eksik / hatalı / kusurlu ürünler için siparişiniz tarafınıza ulaştıktan sonra 48 saat içerisinde (0532) 137 60 74 numaralı whatsapp destek hattımız üzerinden bilgi vermeniz gerekmektedir.

- Kampanya dönemlerinde ve İndirimli ürünlerde iade edilen tüm ürünlerin(tutar gözetilmeksizin) kargo bedeli iade tutarından düşülecektir.

- Aksesuar ürünlerinde iade ve değişim yapılmamaktadır.

- İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.

- Ürüne takılmış olan ürün koruma bandının sökülmesi, hasar görmesi durumunda iadeniz kabul edilmeyecektir. 

- Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.

 

1. PAKET İÇİNE FATURAYI KOYDUĞUNUZDAN EMİN OLUN

 

İade yapmak istediğiniz ürün(leri) zarar görmeyecek şekilde satın alma faturasıyla birlikte paketleyin.

 

2. İADE TALEBİ OLUŞTURUN

 

Üyelik hesabınız üzerinden "Siparişlerim" sayfasındaki iade etmek istediğiniz siparişi seçerek iade talebi oluşturabilirsiniz.

ELİFNUR TEKSTSİL MNG cari kod (320601919) Adres: Düğmeciler Mh. Düğmeciler Cd. No:54/A Eyüp/İSTANBUL (Karşı ödemeli)

 

3. ÜRÜNÜN GÖNDERİMİ

 

İade gönderilerinizi anlaşmalı kargo firmamız MNG cari kod (320601919) ile gönderebilirsiniz.

Diğer kargo firmalarıyla yapılacak gönderimlerde karşı ödemeli gönderilerin ücretini karşılayamayıp veya teslimat sırasında ödemeyi kabul edemeyeceğimizi ve iadeden doğan ücretleri de ödeyemeyeceğimizi bilmenizi isteriz.

İade için göndermiş olduğunuz ürünler depo personellerimiz tarafından teslim alınarak 3 gün içerisinden sonuçlandırılacaktır.


Güncellenme tarihi: 05.12.2022

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR